Новини

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

14 Травня 2019
Акватерм 2019 завершено. Перший досвід та відгуки від колег.
ДОКЛАДНІШЕ  

24 Квітня 2019
    В ОНАХТ пройшла традиційна щорічня весняна олімпіада серед бакалаврів та магістрів ВНЗ, що навчають фахівців з холодильної справи з міст Одеса, Харків, Миколаїв, Київ, Суми!
ДОКЛАДНІШЕ  

13 Березня 2019
13.03.2019 року в Мінприроди пройшло обговорення питання впровадження Монреальского протоколу в Україні за присутньості представників громадських організацій та бізнесу ДОКЛАДНІШЕ  

12 Березня 2019

Члени асоціації взяли участь у щорічній виставці "Промхолод 2019"


ДОКЛАДНІШЕ  

21 Грудня 2018
     21.12.2018 року у м. Київ пройшли підсумкові збори ГС "Холодильна асоціація України". В зборах взяло участь 18 представників від компаній - членів ГС "ХАУ", наші експерти, запрошені колеги.
ДОКЛАДНІШЕ  

30 Листопада 2018
      30.11.2018 р. у м. Харків відбулось засідання "круглого столу" за участі підприємств роботодавців, навчальних закладів Харківа, асоціації "Холодильна асоціація України"
ДОКЛАДНІШЕ  

28 Листопада 2018
   У м. Київ, 28.11.2018 р. відбулися треті обговорення Стратегії в секторі машинобудування при підтримці Мінеономрозвитку та торгівлі України та за участі провідних підприємств та експертів.
ДОКЛАДНІШЕ  


4 Вересня 2018

     «Проблеми енергоресурсозбереження у виробництві та споживанні холоду», - такою була тема семінару, який відбувся 7-8 вересня 2017 г. на базі Навчально-наукового інституту холоду, кріотехнологій та енергетики ОНАХТ за підтримки Науково-інженерного об’єднання «Холод».

       Цього року знову зустріч і знову ОНАХТ вітає гостей!!!

Тема семинару цього року: "Енергозбереження та інновації у промисловому холодозабезпеченні"

ДОКЛАДНІШЕ  

13 Липня 2018

     У Великій Британії жваво йде підготовка до святкування всесвітнього Дня холодильної галузі,

детальна інформація за посиланням

ДОКЛАДНІШЕ  

    12.06.2018 у місті Градезк Мазовецький, Польша, було проведено навчально-практичний семінар, за участі фахівців та обладнання компаниї Данфос  с демонстрациєю роботи обладнання(бустерної транскритичної установки з холодагентом СО2) на базі 6-футового контейнера
ДОКЛАДНІШЕ  

11.06.2018 року відбулась зустріч з польскими колегами з холодильної асоціації "Krajowe Forum Chljdnictwa" у м. Варшава

ДОКЛАДНІШЕ  

Відвідуємо Chillventa 2018 разом!!!

Шановні колеги!

ГС "Холодильна асоціація України" є офіційним партнером відомої виставки Chillventa 2018 та має можливість організувати колективне відвідування виставки членами нашої асоціації та колегами!

Вхідний білет на виставку для кожного з відвідувачів нашої колективної групи буде безкоштовним!


ДОКЛАДНІШЕ  Шановні колеги!!!
Маємо інформацію щодо оновленої редакції Закону за посиланням:    https://menr.gov.ua/news/32140.html  

     

Просимо Вас долучитись до аналізу змін у Законі, зауваження друкуйте в коментарях до цього повідомлення.

Спробуйте застосувати Закон до своєї діяльності у разі прийняття його Верховною Радою у такій редакції.
Чи можлива буде діяльність Вашої компанії та які обтяження та незручності матимете Ви чи Ваші Замовники?

Не будьте байдужими, залучайтесь до спільного обговорення!!!

З повагою до Вас,
ГС "Холодильна асоціація України" ДОКЛАДНІШЕ  


Діяти потрібно негайно: генсек ООН попередив людство про катастрофуАнтоніу Гутерріш
Антоніу Гутерріш / Фото з відкритих джерел


ДОКЛАДНІШЕ  


Шановні колеги! 
Повідомляємо, що 19.03.18 р. відбулась робоча зустріч між Головою ГС ХАУ Анашкіним Сергіем Володимировичем та Президентом ВГО СХУ Возним В.Ф.

   На протязі робочої зустрічі були обговорені питання про співпрацю між нашими громадськими об'єднаннями з питань роботи із Міністерством природи та екології України, з приводу розгляду та направлення зауважень щодо останньої редакції проекту Закону про озоноруйнуючі речовини та фторовані парникові гази.

     Результатом цієї зустрічі стало підписання Меморандуму про стратегічну співпрацю між нашими спілками.

ДОКЛАДНІШЕ  

  • 1
  • 2