Новини

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

7 Жовтня 2019
                               Зустріч з організаторами Chilventa 2020 в м. Київ!
ДОКЛАДНІШЕ  

16 Вересня 2019
   Шановні колеги!  Запрошуємо Вас ознайомитись з периодичним виданням від наших турецьких колег - асоціації ISKID!
ДОКЛАДНІШЕ  

12 Вересня 2019

Шановні колеги!

     Щиро дякую усім причетним до організації та допомоги нашій асоціації щодо участі в семінарах-тренінгах на тему: «Розвиток компетенцій по інноваційним застосуванням енергоефективних та екологічно безпечних технологій охолодження та опалення в Україні»!!! Ми досягли мети!

    3-го вересня у м. Київ, 5-го вересня у м. Дніпро, 6-го вересня у м. Одеса ми спільно з нашими партнерами – консалтинговою компанією НЕАТ Gmbh в рамках проекту і при підтримці Федерального міністерства охорони природніх ресурсів та ядерної безпеки Німеччини провели три технічні семінари.

   

ДОКЛАДНІШЕ  

9 Серпня 2019

5-7 вересня в ОНАХТ,
м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3, ауд. 108
на базі
Навчально-научного інституту холоду, кріотехнологій та екоєнергетики
ім. В.С. Мартиновського ОНАХТ та
Науково-інженерного об'єднання «Холод»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР
для фахівців низькотемпературної техніки та енергетики
«Єнергоресурсозбереження та іновації у промисловому
холодозабезпеченні»

на семінарі 6.09.2019 року будуть присутні з доповіддю наші колеги - фахівці з компанії НЕАТ, що приймають участь в українсько-німецькому проекті. Інформація про проект тут:

http://ref.org.ua/projects/design/rozvytok-kompetentsiy-po-innovatsiynym-zastosuvannyam-energoefekty...


ДОКЛАДНІШЕ  

9 Серпня 2019

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!!!

05.09.2019 року, (початок о 9-30-10-00, реєстрація з 9-00) у приміщенні Національного Університету "Дніпровська політехніка", за адресою м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 19, відбудеться тренінг-семінар по проекту "Розвиток компетенцій по інноваційним застосуванням енергоефективних та екологічно безпечних технологій охолодження та опалення в Україні"      за участі міжнародних партнерів з боку компанії НЕАТ Gmbh (експерт Єдгар Тімм) та при підтримці офісу ПРООН в Україні.

     Запрошуються перш за все керівники компаній холодильной галузі, виробники та інсталятори холодильних систем та теплових насосів, керівники і власники об'єктів економіки, що споживають у своїй виробничій діяльності фреони з переліку ОРР(озоноруйнуючих речовин) та ФПГ(фторованих парникових газів).                                                                                                                                                          Для учасників буде організовано кофе-паузи та обід, передбачене неформальне спілкування на теми семінару. Членам асоціації ГС "Холодильна асоціація України" буде видано технічну літературу та постери для ознайомлення фахівців у компаніях з сучасними трендами та перспективами ОРР та ФПГ
    Проект запроваджено у рамках Програми Консультаційної допомоги Федерального Міністерства довколишнього середовища, охорони природи та ядерної безпеки Федеративної Республіки Німеччини.
Мета даної програми - посилення та підтримка заходів по охорони довколишньої середи в країнах Центральної та Східної Европи, Кавказу та Середньої Азії.                                                                                       Увага!!! Просимо повідомити Ваших колег та партнерів про цей захід!  Кількість місць обмежена!!! Телефон для зв'язку +38-067-567-18-54

ДОКЛАДНІШЕ  

9 Серпня 2019

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!!!

03.09.2019 року, (початок о 9-30-10-00, реєстрація з 9-00)за адресою: м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35 (приміщення Орхузьського центру при Міністерстві природніх ресусрів ат екології України, вхід з лівої сторни будівлі відносно фасаду), відбудеться тренінг-семінар по проекту "Розвиток компетенцій по інноваційним застосуванням енергоефективних та екологічно безпечних технологій охолодження та опалення в Україні" за участі міжнародних партнерів з боку компанії НЕАТ Gmbh (експерт Єдгар Тімм) та Міністерства природи та ядерної безпеки Німеччини.

Запрошуються перш за все керівники компаній холодильной галузі, виробники та інсталятори холодильних систем та теплових насосів, керівники і власники об'єктів економіки, що споживають у своїй виробничій діяльності фреони з переліку ОРР(озоноруйнуючих речовин) та ФПГ(фторованих парникових газів).

Для учасників буде організовано кофе-паузи та обід, передбачене неформальне спілкування на теми семінару. Членам асоціації ГС "Холодильна асоціація України" буде видано технічну літературу та постери для ознайомлення фахівців у компаніях з сучасними трендами та перспективами ОРР та ФПГ


Проект запроваджено у рамках Програми Консультаційної допомоги Федерального Міністерства довколишнього середовища, охорони природи та ядерної безпеки Федеративної Республіки Німеччини.
Мета даної програми - посилення та підтримка заходів по охорони довколишньої середи в країнах Центральної та Східної Европи, Кавказу та Середньої Азії.

          Увага!!! Просимо повідомити Ваших колег та партнерів про цей захід!           Кількість місць обмежена!!! Телефон для зв'язку +38-067-567-18-54

  


ДОКЛАДНІШЕ  

6 Серпня 2019
  Цікаві журнали від наших колег з Білорусії! Хто має бажання підписатись на це видання наших колег, запрошуємо звернутися до нас!
ДОКЛАДНІШЕ  

15 Липня 2019
     Громадська Спілка "Холодильна асоціація України" розпочинає міжнародне співробітництво у проекті "Розвиток компетенцій по інноваційному застосуванню енергоефективних та екологічно безпечних технологій охолодження та опалення в Україні"!!!

     Проект запроваджено у рамках Програми Консультаційної допомоги Федерального Міністерства довколишнього середовища, охорони природи та ядерної безпеки Федеративної Республіки Німеччини.

     Мета даної програми - посилення та підтримка заходів по охорони довколишньої середи в країнах Центральної та Східної Европи, Кавказу та Середньої Азії.

     Ми пропонуємо співпрацю у даному проекті як державним органам, що відповідають за екологічні питання, навчальним закладам фахової передвищої(коледжі) та вищої(академії, інститути, університети) фахової освіти, що готують для галузі майбутніх фахівців з холодильної справи, компаніям ринку холодильного ринку та ринку теплових насосів, систем кондиціонування та вентиляції повітря, державним та приватним підприємствам, що використовують в своїх виробничих циклах фреони з озоноруйнуючими властивостями та підвищеним потенціалом глобального потепління(вплив на парниковий ефект)! ДОКЛАДНІШЕ  

14 Травня 2019
Акватерм 2019 завершено. Перший досвід та відгуки від колег.
ДОКЛАДНІШЕ  

24 Квітня 2019
    В ОНАХТ пройшла традиційна щорічня весняна олімпіада серед бакалаврів та магістрів ВНЗ, що навчають фахівців з холодильної справи з міст Одеса, Харків, Миколаїв, Київ, Суми!
ДОКЛАДНІШЕ  

13 Березня 2019
13.03.2019 року в Мінприроди пройшло обговорення питання впровадження Монреальского протоколу в Україні за присутньості представників громадських організацій та бізнесу ДОКЛАДНІШЕ  

12 Березня 2019

Члени асоціації взяли участь у щорічній виставці "Промхолод 2019"


ДОКЛАДНІШЕ  

21 Грудня 2018
     21.12.2018 року у м. Київ пройшли підсумкові збори ГС "Холодильна асоціація України". В зборах взяло участь 18 представників від компаній - членів ГС "ХАУ", наші експерти, запрошені колеги.
ДОКЛАДНІШЕ  

30 Листопада 2018
      30.11.2018 р. у м. Харків відбулось засідання "круглого столу" за участі підприємств роботодавців, навчальних закладів Харківа, асоціації "Холодильна асоціація України"
ДОКЛАДНІШЕ  

28 Листопада 2018
   У м. Київ, 28.11.2018 р. відбулися треті обговорення Стратегії в секторі машинобудування при підтримці Мінеономрозвитку та торгівлі України та за участі провідних підприємств та експертів.
ДОКЛАДНІШЕ  


4 Вересня 2018

     «Проблеми енергоресурсозбереження у виробництві та споживанні холоду», - такою була тема семінару, який відбувся 7-8 вересня 2017 г. на базі Навчально-наукового інституту холоду, кріотехнологій та енергетики ОНАХТ за підтримки Науково-інженерного об’єднання «Холод».

       Цього року знову зустріч і знову ОНАХТ вітає гостей!!!

Тема семинару цього року: "Енергозбереження та інновації у промисловому холодозабезпеченні"

ДОКЛАДНІШЕ  

13 Липня 2018

     У Великій Британії жваво йде підготовка до святкування всесвітнього Дня холодильної галузі,

детальна інформація за посиланням

ДОКЛАДНІШЕ  

    12.06.2018 у місті Градезк Мазовецький, Польша, було проведено навчально-практичний семінар, за участі фахівців та обладнання компаниї Данфос  с демонстрациєю роботи обладнання(бустерної транскритичної установки з холодагентом СО2) на базі 6-футового контейнера
ДОКЛАДНІШЕ  

11.06.2018 року відбулась зустріч з польскими колегами з холодильної асоціації "Krajowe Forum Chljdnictwa" у м. Варшава

ДОКЛАДНІШЕ  

  • 1
  • 2