Зустріч з організаторами Чилвента 2020

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

7 Жовтня 2019
      07.10.2019 року ГС "Холодильна асоціація України" провела офіційну зустріч з представниками та організаторами виставки Чилвента 2020 в м. Київ. Місце для зустрічі люб'язно надали наші партнери з компанії Премьер Експо Олена Кононенко та Дмитро Морозов.
      З боку нашої ассоціації зустріч очолив та провів Голова Комітету з міжнародної співпраці ГС "ХАУ" Олег Хоменко. На зустрічі були присутні наші колеги та члени асоціації, що зацікавлені в участі у Чилвента - від компанії "РМС" Антон Рябко та Сергій Шевченко, свою інфомрацію та побажання щодо організаторів також надали від компанії "Еврокул" Володимир Гринько, від компанії "Астра" Сергій Тонконог, інші колеги що працюють з експортними напрямками.
    З боку Чилвента на зустрічі були пані Жанна Скрипова - менеджер проекту, відповідаючий за Україну та пан Х'юберт Демлер - її директор з Німеччини.
   З боку Офісу просування експорту з Міністерства зовнішньої торгівлі України був присутній Олексій Грушецький.
    Сторони розглянули можливості щодо участі українських компаній в Чилвента 2020. Також обговорили можливість організації на виставці офіційного стенду від України, з сектору машинобудування. Домовились про взаємну можливість Чилвента та Прем'єр Експо обмінятись делегаціями та організувати стендові презентації на найближчих заходах.
    Щиро вітаємо учасників зустрічі з гарними контактами та домовленостями про співпрацю! Бажаємо успіхів нашим колегам щодо розвитку та виходу на ринки експорту по всьому світові!

Повернутись до списку