Чергові підсумкові та виборчі збори ГС "Холодильна асоціація України" відбулися!

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

30 Липня 2021
   Нарешті ми змогли зібратися очно та поспілкуватися з нагальних питань галузі!
30.07.2021 року в м. Київа відбулися чергові підсумкові та Загальні Збори ГС "Холодильна асоціація України".
  На зборах були присутні керівники та представники таких компаній як ТОВ "Технохол" (Закашанський Ю.М.), ТОВ "Грінфрост" (Ковальчук О.), ПП "Ламінар Україна" (Акішев В.), ТОВ "Астра" (Тарабан В.Г., Тонконог С.), компанії Guentner GmbH (Пузанков М.), ТОВ "Єврокул" (Гринько В.), ТОВ "РМСІ" (Рябко А. та Шевченко С.), ТОВ "Стор Холдинг" (Капцов І.Ф.), ТОВ "Аеростар" (Костюченко М.), ТОВ "Апекс" (Малий А.В.), ТОВ "Вектор Люкс" (Мицько Р.), "WallRaven" (Зажицки М. та Карась І.), ПрАТ НВП "Холод" (Шерстюк В.), ТОВ "МС Холод" (Смілик М.), ФОП Потапов С. (Потапов С. та Задорожній С. - Начальний Центр "Кафедра холодильного обладнання"), ТОВ "Сабзізро" (Половова Л.), НУХТ (Пилипенко О. та Грищенко Р.), ДКБМТА (Ганжа О.Г.), "Союз Холодильщиків України" (Возний В.Ф.), ТОВ "Прем'єр Експо" (Кононенко О.), наші партнери Гамера А.В (експерт міжнародних проектів), Хоменко О. (експерт міжнародних проектів), представник Міндовкілля - заступник директора департаменту охорони повітря Василенко В.Г. Також на зв'язку через зум конференцію був присутній директор ТОВ "Хладотехніка" Бузник А. та інші колеги. У режимі відеоконференції було підключено наших колег - асоціацію АПІМХ з Білорусії у особі заступника голови білоруської асоціації Волкова В.В. та помічника директора АПІМХ Чорноший К.
  Черга денна зборів додана до цієї новини. Відкрив Збори Голова Правління Анашкін С.В. Він подякував колегам за підтримку, за співпрацю, наголосив чергу денну та запропонував проголосувати за початок зборів.
  На самому початку зборів ми змогли поспілкуватися з нашими білоруськими колегами та Василь Вікторович Волков(АПІМХ) привітав нас з початком роботи та побажав успіхів у справах та у розвитку галузі. Потім ми отримали від білоруських  колег чудову доповідь з питань розвитку галузі в Білорусії та в питаннях співпраці колег з чиновниками та державою. Треба віддати належне, в Білорусії контакт бізнесу з державними структурами дуже міцний та плідний.
  За чергою денною ми продовжили нашу зустріч і вручили Свідоцтва про членство разом з приємними презентами нашим новим членам: повноправним членам - ТОВ "Сабзіро"(Половова Л.), ФОП Потапов С. (Потапов С.)"Навчальний Центр "Кафедра холодильного обладнання" та НУХТ (Національний Университет Харочових технологій - представник Пилипенко О.). З НУХТ асоціацією укладено Меморандум про співпрацю!
   Голова Правління спілки С.Анашкін прозвітував перед колегами  про роботу виконану спілкою у 2020 році(у зв'язку з пандемією збори були перенесені) та надав підсумкову інформацію про роботу спілки за 3 роки з початку її діяльності. Колеги вислухали доповідь та затвердили її, надавши рекомендації щодо необхідності залучення до лав спілки більшої кількості учасників та необхідності її розвитку у напрямках освіти, експорту, захисту інтересів та співпраці з питань що стосуються ОРР та ФПГ.
  Слово було також надане Василенко Валентині Григорівні, якій Голова подякував за присутність на зустрічі та запропонував розповісти що має бізнес очікувати найближчим часом відносно законодавства що обмежує вплив ОРР та ФПГ. В.Василенко надала розгонуті відповіді на запитання присутніх. Детальний протокол Зборів буде додано до новин на офіційній сторінці спілки.
   Після обговорення з Міндовкілля поточних проблем винесли на розгляд наступне питання - освітнє, що визвало живу дискусію в колег. Своє бачення запропонували Потапов С., Пилипенко О., інші учасники. Всі прийшли до згоди щодо необхідності проведення конкурсу профмайстерності для фахівців галузі та профорієнтації для залучення до професії молоді.
   Також мали нагоду виступити представники партнерів щодо виставкових заходів Кононенко Олена (Акватерм) розповіла про результати роботи виставки Акватерм 2021 в форматі ChillPro, статистику відвідувань та запросила всіх до співпраці. Акватерм 2022 почав планування.
   Ознайомили колег зі своєю роботою і Потапов С.(концепція створення навчальних центрів та підвищення кваліфікації фахівців компаній - членів спілки та інших), Пилипенко О. (проблематика в закладів освіти державної власності, можливості співпраці з роботодавцями тощо...)
   Виступи колег були з місць, питання задавав Закашанський Ю.М., Капцов І.Ф., Малий А.В., Смілик М та інші колеги.
   Нараду проводили без перерви, тому після обговорення черги денної перейшли до виборів Правління спілки та Голови спілки.
   С.Анашкін коротко розповів пристунім про роботу членів Правління (до Правління входять Ю.М. Закашанський (ТОВ "Технохол"), І.Ф. Капцов (ТОВ "Стор Холдинг"), В.Г. Тарабан (ТОВ "Астра"), А.В. Малий (ТОВ "Апекс"), В.С. Гринько (ТОВ "Єврокул"), О.В. Хоменко та С.В. Анашкін). Кожен з членів Правління допомагав своїми ресурсами розвитку спілки та підтримував її діяльність, починаючи з першого фінансування та продовжуючи питаннями взамодії, розгляду проектів законів та нормативних актів, зв'язками з партнерами, підтримкою у міжнародних зустрічах тощо...
   С.В. Анашкін задав питання чи є бажаючі працювати у складі Правління, питання про голосування за слкда Правління. Практично кожного діючого члена Правління присутні підтримали одностайним голосуванням на наступний термін діяльності.
  Закашанський Ю.М. запропонував обрати Головою Правління Анашкіна С.В. Присутні одностайно підтримали пропозицію та проголосували за кандидатуру на наступний термін.
  Вітаємо колег з переобранням та бажаємо міцного здоров'я та успіхів у справах розвитку галузі!!!
 Останнє питання винесене на зустріч - Щорічне Святкування Всесвітнього Дня Охолодження, що вже 3-й рік започатковано ініціативами міжнародних партнерів та підтримано українскими колегами. Вирішили відзначати щорічно це свято у останні вихідні липня.
  Протокол Загальних Зборів після оформлення буде додано на офіційний сайт асоціації.

Галерея

Повернутись до списку