Міжнародний вебінар, присвячений святкуванню Всесвітнього Дня Охолодження!

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

26 Червня 2020
    26.06.2020 року відбувся Перший Міжнародний вебінар, організований ГС "Холодильна асоціація України"! Саме ця дата визначена міжнародним холодильним суспільством як святкова та нагадує нам про день народження Лорда Кельвіна, відомого вченого, ім'я якого ми дуже часто згадуємо при використанні професійних термінів.
   В заході окрім членів ГС "ХАУ" та зпрошених партнерів прийняли активну участь білоруська Асоціація підприємств індустрії мікроклімату та холоду АПІМХ, польска асоціація холодильної галузі KFC, чеська асоціація холодильного та кліматичного напрямку SCKT, українська асоціація виробників морозива та заморожених продуктів УАВМЗП, Українська національна асоціація теплових насосів UNHP, експерт офісу ПРООН в Україні, ВГО "Союх холодильщиків України", представники профільних навчальних закладів.
   Захід відкрив Голова Правління ГС "Холодильна асоціація України" Сергій Анашкін. Цьогорічне святкування проходить у важливий для всього світу час. Пандемія кинула всій планеті виклики, з якими достойно впоралась холодильна галузь. Девіз "Холодильний ланцюг для життя" започатковано у світі та підтримано українскьою асоціацією.
  Першими у спілкуванні вебінаром з закордонних гостей були білоруські колеги. Олександ Бороздін привітав усіх причетних з цим святом, підтримав ініціативу та побажав успіхів українським та европейським колегам.
  Вітальне слово було надано пані Дороті Закепській (Польща). Ми почули слова вдячності та готовність підтримати цю важливу ініціативу!  Степан Стоянов з чеської холодильної асоціації також привітав всіх причетних зі святом та зпропонував приєднатись до европейської асоціації AREA, що об'єднує 25 асоціації з 22 країн Європи.
  Дякуємо Михайло Пузанков (директор представництва "Guntner Gmbh" в Україні за допомогу у спілкуванні за коллегами. Поздоровлення підтримав Анатолій Гамера, експерт ПРООН в Україні, він наголосив на тому, що вступає в дію новий Закон, є певні обмеження щодо імпорту речовин, які є природними холодагентами, про необхідність спільного вирішення проблем галузі.
   Вітальні слова були від Ігоря Бартковського, Президента УАВМЗП, дякуємо Ігорю Іллічу за відверті та щирі побажання! Продовжив урочисті вітання Костянтин Евгенович Гурський, виконавчий директор національної асоціації теплових насосів України. Він привітав присутніх, подякував організаторам за надану можливість спілкування та урочисто підписав Меморандум про співпрацю між Асоціацією теплових насосів та Холодильною асоціацією України. Дякуємо за довіру! Разом зможемо зробити набагато більше!
  Привітання колегам були й від Президента ВГО "Спілка холодильщиків України" Валерія Возного. Окрім подяки організаторам, Валерій Федорович наголосив про необхідність співпраці між галузевими асоціаціями та організаціями. Слово також було надане зав.кафедрою холодильних машин ОНАХТ, професору Міжнародної Академії Холоду Хмельнюку Михайлу Георгійовичу. "Головне - спільна активна співпраця.." - привітав присутніх Михайло Георгійович. "Нам потрібно почати виконувати те, що ми маємо зробити в галузі, приклади є, світовий досвід є..." - продовжив наш колега.
    Після поздоровлення офіційної частини пристуніх привітав Член Правління ГС "Холодильна асоціація України" Володимир Гринько. "Україна та вся галузь має шанс зростання у зв'язку з попитом на продукцію харчової галузі! Ми можемо і мусимо працювати на ринках інших країн...!" - закликав усіх нас Володимир.
  У другій частині з невеликою доповіддю про хід проекту з НЕАТ щодо підготовки Методичних рекомендацій для українського ринку виступив Сергій Анашкін.
   Деталі зустрічі дивіться на нашому відео у Фейсбук: https://www.facebook.com/gshau2018/videos/1396107403909849/
  
Також колегам було повідомлено про прийняття нових повноправних членів до нашої асоціації:
ТОВ "ЗИП ХОЛОД"
ПрАТ НВК "ХОЛОД"
ТОВ "ХЛАДОТЕХНИКА"
ТОВ "ВЕКТОР ЛЮКС"
та нових партнерів і асоційованих членів:
"BOCK Gmbh"
Дрогобицький коледж нафти та газу

        Дякуємо за довіру, колеги!!!
Фото та відеоматеріали зустрічі на вебінарі, постери щодо визначної дати розміщені в межах цієї новини.
Всім членам асоціації та партнерам будуть надіслані вітальні подарунки від асоціації з нагоди святкування цієї визначної події.

Галерея

Повернутись до списку