Зустріч з колегами! Гостинно запросили до себе у Коледж ресторанного господарства, м.Київ наші партнери - факультет, що виховує майбутніх холодильщиків!

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

2 Листопада 2018
Опубликовано Сергеем Анашкиным · 2 ноября в 13:31 ·

     Завершено великі Подорожі, почались маленькі...) Але що таке маленькі подорожі у межах великої України!!! Отже, ділюсь з Вами наступною інформацією:
Ще влітку цього року, перебуваючи на навчальному семінарі, що організовувала компанія Данфосс у Польщі, познайомився з чудовими фахівцями - колегами з Коледжу Ресторанного Господарства Станіславом Потаповим та Сергієм Задорожнім. До речі, їх сторінка тут: https://www.facebook.com/pg/r717.kyiv/posts/?ref=page_internal
     Ще тоді задумали зустріч, разом були на Чилвента(але не побачились!)) і нарешті я відвідав цей чудовий заклад де готують наших студентів.
Багато вражень, але найголовніше одне: це люди віддані справі, навчають та хочуть вчитись, ентузіасти, які дуже багато віддають студентам часу, енергії!
     Загальні проблеми та питання, що хвилюють колег наступні:
1) Профорієнтація - надважлива частка складовго процесу пошуку та заохочення майбутніх студентів щодо вступу. Без цього ні роботодавці, ні навчальні заклади не можуть існувати! З їх особистих вражень - в Україні ніхто окрім фахівців не має розуміння та бачення що то за професія - холодильна справа! З практично 200 000 абітурієнтів цього року, що вступили в навчальні заклади аж 700 - пішли на теплофізику і близько 200 - на холодильну справу. Багато? Мало? З факультету та потоку 2-3, макисмум 5 чоловік здібних до виконання покладених на них завдань! Це підтверджують практично всі колеги. Інженерні професії не у приоритеті, хоча саме в них стипендія підвищена та економіка вкрай потребує вливання нових кадрів! Залучення батьків та самих студентів дуже важливе у цьому питанні. Наша професія "вкладена" у спеціальність "Енергетичне машинобудування", що не дає бачення та розуміння молоді про її престиж та перспективи. За останні роки зменьшується кількість абітурієнтів та їх "якість" - слабкі знання вже на виході зі школи.
2)Проблемою є пошук баз для практики, роботодавці та компанії, що використовують холодильні технології деколи не розуміють важливості демонстрації учням шкіл, студентам та викладачам можливостей галузі, посилаючись на конфіденційність??? та заборони з охорони праці??? А яким чином учень чи студент зможе побачити майбутнє? У YouTube ???! Так і виходить - хлопці надивляться каналів з майстер класами, відкривають ФОП та починають працювати, отримуючи скарги, брак, пошкоджуючи обладнання. Саме ці питання мають бути врегульовані системою дуальної освіти. Але про це потім... Наявний брак інструменту, матеріалів для практичних завдань, вкрай важлива переддипломна практика...
3)Працевлаштування! Проблема майже під номером 1! Можливості студентів обмежені матеріальними можливостями навчального закладу. Можливості роботодавців обмежені податками та вакансіями, обмеженнями щодо неповнолітніх..
4)Дуже цікавляться та мають бажання вкиладачі і студенти вчити системи вентиляції та промислового кондиціонування, в нас є певні задуми стосовно цього питання і якщо все буде гарно, спробуємо проводити екскурсії та майстер класи на виробництво реальних вентустановок та теплообмінювального обладнання!
5)Ндважливі, повторююсь екскурсії на реальні підприємства! Як учнів старших класів, так і студентів! Тому, для читаючих цей пост членів нашої асоціації (і колег, що не є членами але розподіляють наші погляди) звертаюсь з проханням визначити колег та Замовників Ваших послуг, провести попередньо перемови про можливість проведення таких заходів відповідно у кожному регіоні України!
6)Брак професійної літератури та навчально-методичних посібників! Наявна література ще з 60-80 років та ще з того віку!(( Вкрай необхідні сучасні зразки літератури, її переклади(якщо вони англомовні)! І це ще одне завдання для нашої асоціації.
7)Потребують змін та корегування навчальні програми!!! Багато матеріалу не включає в себе сучасних технологій та прикладів...
8)Потрібні конкурси професеійної майстерності серед холодильщиків! Як серед ВНЗ, так і серед коледжів!
9)Потрібно визначити та встановити професійне свято - День фахівця холодильних технологій. Це портебує уваги уряду, впливу від нас як асоціації, допомоги компаній та навчальних закладів! Але це реально!
10)Можливо і необхідно проводити й спортивні змагання серед фахівців! Це гарна об'єднуюча ідея!

     Взагалі, дякую щиро колегам що надали можливість побачити коледж, поспілкуватись, визначити пріоритети. До посту додаю декілька фото з стендами.


Галерея

Повернутись до списку