Всествітній День холодильної галузі планується провести у 2019 році у Великій Британії!

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

13 Липня 2018

Великобританія посилює ініціативи з святкування Всесвітнього Дня холодильної галузі


      У Великобританії активно розвивається підтримка щорічного Всесвітнього дня холодильної галузі 26 червня, щоб відзначити внесок галузі в суспільство.

      За словами консультанта з питань охолодження Стіва Гілла, підтримка ідеї вже надійшла від асоціацій та суспільств з США, Індії, Пакистану, Філіппін, Таїланду, Австралії, Африки та по всій Європі.

     " Передбачається, що Всесвітній день холоду буде служити засобом підвищення обізнаності та розуміння широкої громадськості тієї важливої ​​ролі, яку промисловість та технологія охолодження, кондиціонування повітря та теплових насосів відіграють у сучасному житті та суспільстві за допомогою організацій RACHP та HVACR та професіонали по всьому світу, що займаються різними видами діяльності », - пояснив Стів Джилл.

    Технології та прилади охолодження, кондиціонування повітря та теплового насосу розвивалися з людської потреби в їжі, комфорті та теплових процесах, з історією, що склалася століттями, однак для тих, хто працює в галузі, залишається тривале розчарування що сучасне життя не могло існувати без нього. "Також немає ніякої вдячності широким суспільством за навички та знання, які щоденно використовуються фахівцями галузі", - сказав Стів Гілл.

     Греєм Фокс, глава органу з сертифікації у Великобританії, ранній прихильник ініціативи, сказав: «Холодильне, кондиціонування та теплові насоси впливають практично на всі аспекти сучасного суспільства, але часто це прихована технологія, про яку ніхто не думає, аж до того, як щось піде. тому правильно, що ми визнаємо цей внесок особливим днем ​​у календарному році ".

    Підтримку також надали Марко Буоні, нещодавно обраний Президент Європейської асоціації підрядників AREA. "Таке свято є підтвердженням ролі, яке наше суспільство відіграє в системах охолодження, кондиціонування та теплових насосів, пов'язаних із здоров'ям, продуктами харчування та комфортом", - сказав він.

       Головний виконавчий директор Інституту холоду Маріам Роуде, додав: "IoR є гордим прихильником Всесвітнього дня холоду як ініціатива, яка піднімає інформацію про важливий внесок, який холодильні кондиціонери та теплові насоси роблять глобально в багатьох аспектах сучасного життя - від медичного, харчового та сільськогосподарського виробництва, технологічного процесу до даних та ІТ, технології охолодження є важливими і все ще широко не визнаються. Об'єднання світової спільноти, щоб відсвяткувати наш успіх та досягнення,  є дуже важливою частиною ролі IOR для сприяння розвитку холодильних технологій, і ми з нетерпінням чекаємо більш тісної співпраці з усіма учасниками цієї великої кампанії "

     Встановлення Всесвітнього дня холодильщиків стало своєрідним "хрестовим походом" Стіва Гілла протягом більше десяти років. Незважаючи на те, що він визнає, що ідея про індустріальний день не є новою, безумовно, досягнення консенсусу на певну дату від організацій та приватних осіб з усього світу.

     Як ця дата буде позначена в 2019 році у Великобританії та інших країнах, ще не визначено, однак різні групи обговорюються, а деталі планових подій будуть видаватися в належний час.

Веб-сайт www.worldrefrigerationday.org в даний час знаходиться на стадії розробки та має бути готовим до вересня

   
Повернутись до списку