Підсумкові Збори за результатами 2018 року ГС "Холодильна асоціація України"

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

21 Грудня 2018
   

Шановні колеги!

Коротко інформую Вас про підсумкові Збори ГС "Холодильна асоціація України",

що відбулися 21.12.2018 року

    Збори розпочались об 10-30, коли всі запрошені колеги та партнери вже були на місці проведення - вже котрий раз нас люб'язно приймають господарі - компанія Апекс - В'ячеслав Васильович Малий та Андрій В'ячеславович Малий. На зборах були керівники компаній - засновників асоціації(Еврокул - Володимир Гринько, Астра - Володимир Тарабан, Технохол - Юрій Закашанський..), компаній, що прийняли рішення про вступ до асоціації((РМСІ - Антон Рябко, Сергій Шевченко, Аеростар - Михайло Костюченко, Грін Фрост - Олег Ковальчук...), запрошені фізичні члени асоціації - Андрій Малий, Олег Хоменко.., представники компаній, зацікавлених у діяльності спілки - Петро Яхновський(AREA), Андрій Гладченко(ПП Сорока), Тарас Мінко(Єкофрост), Вікторія Базиль(Клімстар), Віктор Акішев (ПП Ламінар Україна), Ігор Мироненко (приватний підприємець), представники компаній Хладкомплект та БМ Сервіс. На жаль, не змогли по стану здоров'я взяти участь у зустрічі Валерій Федорович Возний - Президент ВГО СХУ, Капцов Ігор Федорович (Стор холдінг), представники інших компаній та партнерів... Але всі приєднуються до нас та висловлюють побажання успіхів та розвитку!

   Збори розпочались із оголошення черги денної Головою Правління ГС "ХАУ". З презентаціями та доповідями виступили і розповіли коротко про історію створення своїх компаній, їх можливості та плани на майбутнє Сергій Шевченко(РМСІ, м. Миколаїв), Олег Ковальчук(Грін Фрост, м.Київ), Михайло Костюченко(Аеростар, м.Київ).  Після кожної доповіді Голова Правління Сергій Анашкін вручив новим членам нашої спілки свідоцтва про членство в асоціації ГС "ХАУ" та привітав колег з прийнятим рішенням. Колеги та усі присутні дуже гарно сприйняли надану інформацію, привітали нових членів, зробили пам'ятні фото. Формат такого початку виявився зручним та на майбутне усі збори планується починати саме так!

     Надалі Голова Правління прозвітував усім присутнім про проведену роботу в 2018 році. Текст доповіді розташовано(додається) в цих новинах разом із чергою денною зборів. Колеги підтримали доповідь, та оцінили роботу Голови по виконанню Плану роботи на 2018 рік як "добре".

    На запрошення Голови Правління на збори завітали представники компанії Евроіндекс Сергій Петров та Валентина Михайлова. Вони презентували можливості участі у виставці "Промхолод 2019", що в наступному році планується провести за містом, в напрямку Житомирської траси у березні місяці. Загальні питання на обговоренні - Чому саме там? Чому так далеко? Чи є інфраструтура і як буде організовано підвезення учасників виставки? Чи можливо перенести дату виставки на жовтень-листопад? Чи може виставка проходити 1 раз на 2 роки між Чилвентами? Діалог був гарний,  багато відповідей отримано але все ж остаточні рішення керівники компаній ще не прийняли... Питання відкриті. Але - ми запропонували організаторам виставки проаналізувати потенціал учасників, провести опитування споріднених галузей - учасників виставки(аграрної, харчової, м'ясомолочної...) про визначення  можливості спільної участі у виставках на одній площі та оптимізації пов'язаних з цим витрат. Дякуємо нашим партнерам за участь у наших зборах, після опрацювання питання донесемо колективну позицію від нашої асоціації.

    Голова Правління Анашкін Сергій Володимирович доповів присутнім про зацікавленість з боку організаторів іншої виставки - Чилвента та пропозиції, які надійшли до ГС "ХАУ" з німецької сторони. Нам запропоновано взяти участь у організації колективного стенду з брендом від України як країни та від асоціації. Зараз в Україні вже є компанії, що мають потужний промисловий потенціал та працюють на експорт. Це як відомі нам виробники торгівельно-холодильного обладнання, так і виробники теплообмінювального обладнання, розвиваються виробники агрегатів та компрессорно-конденсаторних станцій, мають потенціал з розвитку комплектуючих споріднені виробництва.  Колеги підтримали ініціативу та надали свої пропозиції щодо майбутньої події. Володимир Гринько виступив з коментарями та коротко доповів про можливий експортний потенціал нашої галузі. Активне та етичне партнерство між виробниками та інжинірінговими і сервісними компаніями в галузі холодозабезпечення може дати поштовх як розвитку компаній, так і економіці України. Колеги підтримали тему, а Сергій Анашкін окрім того проінформував присутніх про участь ГС "ХАУ" в розробці Національної Стратегії в секторі машинобудування, про пропозиції надані ним до внесення у Стратегію. Окремо запросив колег вивчити робочі доповіді розробників Стратегії та надати свої пропозиції.

      Останнім питанням порядку денного було інформування колег про принципи дуальної системи професійної освіти, її відмінності від традиційної системи, перспективи її впровадження у пілотному проекті при підтримці німецького фонду ім. Фрідріха Еберта(який поки що розпочато у м.Київ та у Дніпропетровській області як пілотних площадках). Потрібно буде визначити які підприємства зможуть взяти участь у пілотному проекті, відшукати абітурієнтів, погодити програми навчання(стандарти) з навчальним закладами. На жаль, на зборах не були пристуні представники навчальних закладів, але у робочому порядку всі ці питання будуть донесені окремо до кожного учасника цієї системи: Роботодавець - Абітурієнт - Навчальний заклад - Держава.

      На прикінці зустрічі колеги обговорили деякі важливі питання щодо організації майбутніх зборів, привітали одне одного з наступаючими святами, Новим 2019 роком та побажали успіхів у майбутніх справах, розвитку компаній, розвитку партнерських відносин.

    Ще раз дякую колегам за надану можливість та підтримку у проведенні підсумкового засідання - Андрію В'ячеславовичу Малому, вдячний колегам з асоціації та засновникам за довіру та підтримку у діяльності асоціації. Вважаю, що все тільки починається і в нас є великий та потужний потенціал, що допоможе нам виконати основні завдання асоціації задля досягнення нашої спільної мети - об'єднання галузі та підтримки зростання економіки України!

     З повагою,

   Голова Правління

ГС "Холодильна асоціація України"

Сергій Анашкін

Презентация RMC Размер: 5.3 Мб
Green Frost Размер: 2.6 Мб
Video.govet_learning_Russian Размер: 34.3 Мб

Галерея

Повернутись до списку