Олімпіада серед бакалаврів та магістрів в ОНАХТ

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

24 Квітня 2019
    Як завжди, традиційно на високому рівні , з 22 по 24 квітня пройшов у м.Одеса на базі ОНАХТ чудовий мотиваційний захід - Всеукраїнська олімпіада серед бакалаврів та магістрів ВНЗ, що викладають холодильні технології з Київа, Харківа, Одеси, Миколаїва та Сум!
    Дякуємо організаторам за запрошення та довіру у забезпеченні спонсорської підтримки від нашої асоціації!
    На заході були присутні як провідні викладачі та керівники підрозділів вказаних ВНЗ, так і роботодавці. У фінальний день, мали чудову нагоду привітати переможців та вручити призи від асоціації та її партнерів. Слова подяки викладачам та організаторам висловили усі присутні представники роботодавців.
    Після нагородження відбувся круглий стіл, з проблемних питань фахової професійної освіти, який відкрив Mykhailo Khmelniuk. Михайло Георгійович озвучив проблемні питання кафедри й вищої освіти.
Взявши слово наступним, голова правління ГС "Холодильна асоціація України" Сергій Анашкін привітав присутніх та вручив свідоцтва про членство у ассоціації Хмельнюк Михайлу Георгійовичу( комітет співпраці асоціації з науковими та навчальними закладами) та Желібі Юрію Олександровичу( єкспертна група асоціації). Маємо надію, що плідна співпраця науковців та експертів від науки тільки зміцнить наші відносини та допоможе у досягненні завдань асоціації!
    Запропоновані асоціацією для профільних ВНЗ напрямки співпраці:
- участь у проекті з впровадження дуальної професійної освіти при підтримці німецьких партнерів
- участь у проекті з проведення досліджень використання в Україні ОРР та ФПГ
- участь у підготовці нових та імплементації європейських стандартів та нормативів, що стосуватимуться роботи підприємств та компаній нашої галузі
- вивчення потреби та наявності технічної фахової літератури у навчальних закладах, що викладають холодильні технології
- необхідність визначення дати та організації заходів, щодо відзначення професійного свята - Дня працівників холодильної галузі. До речі, практично усі присутні і Валерий Возный, Президент Спілки Холодильщиків України" підтримали ці ініціативи та погодились узяти участь у роботі з цих питань.
Успіхів нам і партнерам, освітянам у колективній праці!!!
Повернутись до списку