"Акватерм 2019. Cool Clima Area!"

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

14 Травня 2019

  "Акватерм 2019. Cool Clima Area" завершено!

     Цього року "Акватерм 2019" був цікавою подією не тільки для фахівців з теплоенергетики та водопостачання а й показав на своїх стендах багато обладнання вентиляційних систем, кондиціонування повітря, напівпромислового та промислового холодопостачання, запчастин та комплектуючих, холодагентів та масел, інструменту та засобів для обслуговування систем...

     Компанії, що входять до нашої асоціації вирішили також взяти участь у цій виставці. Це для багатьох стало першою спробою, але думаю, скоро отримаємо відгуки за результатами їх участі у заході. Колеги з  "Технохол", "Стор Холдинг", "Астра інжинірінг", "Грин Фрост", "Аеростар", "РМС", "Еврокул" - просимо Вас поділитись враженнями та майбутнім баченням виставки!

    Загальне бачення - "Акватерм" перетворюється в таку собі інжинірінгову(мережі, матеріали, обладнання) виставку, де буде зручно як замовникам наших послуг, так і відвідувачам, що вивчають ринок. Адже краще на одному заході побачити усі інженерні системи та їх обладнання і зробити кращий вибір, ніж постійно відволікатись на окремо фахові різноманітні виставки у різні періоди року!

      Гарний контакт встановили з асоціацією теплових насосів - домовились з Костянтином Євгеновичем Гурським, виконавчим директором, членом Правління Національної асоціації теплових насосів України" про співпрацю та укладення відповідного Меморандуму між нашими громадськими організаціями. Дуже цікавий семінар провели колеги, цікавий досвід, цікаві доповіді! Деякі матеріали з нього Ви можете побачити у фото до цієї новини.

     Дякую Володимир Гринько за знайомство з Ayk Serdar Didonyan(SARBUS) та головою турецької асоціації ISIB Turcish HVAC-R Seref Canli! КОлеги з Туреччини поділились досвідом щодо того, як у Туреччині їх виробників та експортерів підтримують на державному рівні. Маємо деякі домовленості на подальшу співпрацю, але поки що нехай вони стануть приємним сюрпризом для наших членів асоціації!)

      Дякую Олегу Хоменко за запрошення на презентації від українсько-шведської асоціації, що надали бачення яким чином розвиваються наші північні колеги з Европи!

      В цілому враження позитивні, організатори виставки обіцяли виконати на наше прохання "роботу над помилками" та врахувати у подальшому деякі нюанси стосовно як організації виставкового процесу, так і інші питання. Нам приємно було спілкуватись та практично відразу отримати зворотній зв'язок та бачити зацікавленість організаторів у співпраці з нашою асоціацією.

     До речі, колеги що не є членами асоціації - поспілкуйтесь зі своїми колегами, що входять до нашого складу - Ви взнаєте, що можливості у співпраці великі, і асоціація дає істотну перевагу своїм членам у тому числі й у можливостях участі у виставкових заходах!!! Задумки на майбутнє ще більші! І нехай це буде нашою кращою рекламою!))


Галерея

Повернутись до списку