+38 (067) 567-18-54

ТОВ "Вектор Холоду" - Повноправне членство, дистриб'юція, інжинірінг

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

ТОВ "Вектор Холоду" - Повноправне членство, дистриб'юція, інжинірінг

  Бажаєте дізнатися, що робить нас надійним та вигідним партнером? Близькість до клієнта. Ми чудово розуміємо ваші проблеми і готові взяти на себе їх вирішення: підібрати потрібне холодильне обладнання або комплектуючі, розрахувати кінцеву вартість холодильного обладнання та провести монтаж обладнання під ключ, а також доставити замовлене холодильне обладнання в будь-яке вказане вами місце.
   Пряма співпраця з виробниками.
   Наші партнери за кордоном – це фірми-виробники холодильного обладнання та комплектуючих, висока якість яких перевірена часом. Така пряма співпраця та довгострокові контракти дозволяють нам добиватися високої оперативності в роботі, здійснювати постачання з-за кордону в найкоротший термін (1-2 тижні) та своєчасно виконувати гарантійні зобов'язання.
  Лояльна цінова політика.
  Завдяки тому, що нашими партерами є безпосередні виробники холодильного обладнання або офіційні дилери, наші ціни містять мінімальну накрутку і близькі до рекомендованих виробниками цін. Крім того, своїм постійним клієнтам компанія «Вектор Холода» пропонує гнучку систему знижок.
   Продумана логістика. Постачання в будь-яке місто України здійснюється протягом 1-3 днів. Зв'яжіться з нами вже сьогодні і отримайте вичерпну консультацію про холодильне обладнання або комплектуючі, що вас цікавлять. Щоб прискорити процес оформлення замовлення, ви можете скористатися формою онлайн-заявки, після одержання якої менеджери компанії «Вектор Холода» обов'язково зв'яжуться з вами для уточнення замовлення.   
   Про компанію
  Ваше холодильне обладнання вийшло з ладу чи Вам потрібне нове рішення в холодильній сфері?
  Ви вирішили замінити його чи купити комплектуючі для ремонту? А може, ви відкриваєте новий магазин, супермаркет чи промисловий об'єкт, діяльність якого просто неможлива без якісного холодильного обладнання?
  Вам не потрібно більше витрачати час та гроші:
    на пошук та ведення тривалих переговорів з іноземними партнерами, або не домовленими компаніями;
    на вибір найвигіднішого і заслуговує на довіру рішення з величезної кількості варіантів,
    на розуміння премудростей зовнішньоекономічних договорів, імпортних поставок та митного законодавства.
   Компанія 'Вектор Холоду' вже зробила все це за вас!
  Вже зараз ми пропонуємо вам великий вибір комерційного та промислового холодильного обладнання та комплектуючих найкращих світових брендів: Maneurop, Frascold, Copeland, Bitzer, Sanyo, Bristol, Aspera, Bristol, I-Cold, Panasonic, Danfoss, Daikin, Dorin, Siarco, Thermokey, Friga-Bohn, ECO, Alfa Laval, Goedhart, Heat Craft (Luvata), SER, LLOYD, Sporlan, Danfoss, Alco, Dixell, Eliwell, ESK Shulze, CASTEL, Zanotti, Polair, Tecnoblock, RUUD.
   Основна частина асортименту продукції, представленої на цьому сайті, завжди знаходиться на нашому складі, а деякі найбільш дорогі та ексклюзивні моделі можуть бути доставлені на замовлення саме для вас, у найкоротші терміни.
  Вектор Холоду – правильний напрямок у розвитку вашого бізнесу! світових виробників Maneurop, Frascold, Copeland, Bitzer, Sanyo, Bristol, Aspera, Panasonic, Danfoss, Daikin, Dorin; компресори Maneurop, Frascold, Copeland, Bitzer, Sanyo, Bristol, Aspera, Panasonic, Danfoss, Daikin, Dorin; конденсатори та охолоджувачі повітря, градирні, пластинчасті і кожухотрубні теплообмінники Siarco, Thermokey, Friga-Bohn, ECO, Alfa-Laval, Goedhart, SER, LLOYD Heat Craft (Luvata), I-Cold; холодильна автоматика Sporlan, Danfoss, Alco, ESK Shulze, CASTEL, I-Cold; фреони, олії, мідна труба європейських та китайських виробників; генератори льоду Higel, Brema, Scotsmann, Geneglace; моноблоки та спліт-системи, збірно-розбірні холодильні камери Polair, Tecnoblock, Zanotti; системи вентиляції та кондиціювання RUUD, Daikin.
   Обслуговування та ремонт холодильного обладнання
  Незважаючи на те, що продаж промислового та торгового холодильного обладнання, комплектуючих та компонентів є нашим основним видом діяльності, компанія «Вектор Холода» здійснює також монтаж холодильного обладнання для цехів та магазинів «під ключ », сервісне обслуговування холодильного обладнання та ремонт холодильного обладнання. При підборі комплектуючих та компонентів для холодильного обладнання наші фахівці обов'язково враховують сферу його застосування. scroll, Bristol, Aspera, випарники, охолоджувачі повітря, конденсатори Siarco, Thermokey, Friga-Bohn, ECO, Alfa Laval, Goedhart, Heat Craft (Luvata), SER, LLOYD. Ви можете використовувати такі холодильні камери для зберігання продуктів, не побоюючись збоїв у роботі системи охолодження. .
   Промислове кондиціювання та промислова вентиляція виробничих цехів виконуються за допомогою систем вентиляції та кондиціювання всесвітньо відомого бренду RUUD. Звернувшись до компанії «Вектор Холоду», ви легко зможете купити холодильне обладнання відомих світових виробників, а також замовити обслуговування холодильного обладнання, яке було куплено у нас раніше.
 
  +380674229339,+380442219339,+380504427339, +380632529190
Список партнеров