+38 (067) 567-18-54

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

ТОВ "Технохол"

      «Технохол» представляет профессиональное холодильное оборудование от всемирно известных производителей  GUENTNER, ECO, FRASCOLD, DORIN, BITZER, TEKO, DANFOSS, COPELAND, HONEYWELL, SIARCO, CASTEL,  EMS, MTH и др. по всей территории Украины.

      Компания выполняет полный комплекс необходимых работ: разработку индивидуальных проектов, поставку и монтаж оборудования. А также представляет широкий ассортимент оборудования: воздухоохладители, тепловые насосы, конденсаторы, холодильные и морозильные камеры, холодильные двери, чиллеры, компрессоры и т.д..

В не менее широком ассортименте представлены различные, необходимые элементы для сроительства охлаждаемых складов: сэндвич панели, изоляционные панели, двери для холодильных камер (холодильные дери), ленточные двери  и пленочные ворота, завесы и др.

       Многолетний опыт (с 1994 года) и использование современных технологий, позволяет компании осуществлять проекты различной сложности. В практике компании «Технохол» немало выполненных проектов «под ключ».

На все холодильное оборудование представленное компанией, предоставляется гарантийное и постгарантийное техническое обслуживание.

Компания разработала и внедрила в производство холодильное оборудование для овощехранилищ, хранилищ картофеля и фруктохранилищ.

Выполнены уникальные проекты для складов хранения медикаментов. Запущены в работу холодильные установки для охлаждения серверных и телефонных станций.

За долгие годы работы нашей компании, нашими клиентами стали: рынки, технологические компании, кондитерские фабрики, фармация, предприятия молочной и мясной промышленностей, пекарнини и хлеб-заводы, сети супермаркетов, частные клиенты.


  +38(044) 4114238
Список партнеров