+38 (067) 567-18-54

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

ТОВ "РМСІ"

         Компанія ТОВ «РМСІ» (ТМ «RMC») -  сучасне підприємство з виробництва холодильного обладнання.

     Маємо широкий асортимент серійної продукції, для ознайомленням з яким Вам необхідно перейти до каталогу на нашому офіційному сайті.

Історія та сьогодення компанії:

«RMC Manufacturer Company» - була заснована командою професіоналів, з багаторічним досвідом в проектуванні , виробництві та монтажу холодильного обладнання.

З моменту свого створення, ми розвиваємо довгострокові відносини з нашими партнерами.

Надаємо послуги багатьом вітчизняним, а також міжнародним компаніям та пишаємося відносинами з нашими клієнтами, які перш за все засновані на взаємній повазі та довірі.

Власне конструкторське бюро розробляє унікальні конструкції агрегатів та забезпечує наявність проектно-конструкторської документації до кожного зразка виробленого обладнання.

Сьогодні наша компанія володіє великою виробничою площею, до якої входять цеха по збірці обладнання та щитів управління, адміністративні приміщення і склади зберігання компонентів і готової продукції.

Продукція та пріоритети:

Виробляємо: компресорні агрегати, мульти-компресорні установки, теплові насоси, щити управління. Для потреб свого клієнта, можемо запропонувати нестандартне рішення і виготовити обладнання в короткі терміни, відповідно до індивідуальних вимог.

Наша компанія завжди приділяє пріоритетну увагу інноваціям, інвестує в технології, якість і безпеку.

Сучасне виробництво, оснащений компонентами склад, прямі поставки з заводів виробників, професійний підхід, злагоджена робота і висока кваліфікація фахівців, все це дозволяє виготовляти продукцію високої якості і відповідати європейським стандартам.

Партнерство у виробництві:

Ми співпрацюємо з провідними світовими виробниками комплектуючих, такими як: Copeland, Bitzer, Bock, Frascold, Danfoss, Tecumseh, Lloyd, Soler&Palay, Tecnac, Denaline, Henry, Castel, Ziehl Abegg, Saginomiya, Alco, Dixell, Carel, GVN та інші.

Наша мета:

Довготривалі та взаємовигідні стосунки з нашими партнерами.

Якість, економічність та безпека нашого обладнання.

Забезпечення наших партнерів обладнанням світового рівня за максимально доступними цінами та у мінімально короткі терміни.

  +38 (0512)72 80 20
Список партнеров