+38 (067) 567-18-54

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

ТОВ "Модерн Єкспо"

     Modern-Expo Group — міжнародний холдинг, провідний виробник і постачальник комплексних рішень для ритейлу №1 в Центральній і Східній Європі. Компанія працює в усьому світі, об’єднує понад 3000 людей і постачає свої рішення в  62 країни світу.

 Місія холдингу- допомогти ритейлу продавати, а покупцям – купувати.

 Візія холдингу-  ми компанія, яка змінює ритейл. 


WE
   Протягом 20 років існування компанії на ринку, ми створили тисячі унікальних рішень для ритейлу. Ми виробляємо наші продукти на виробничих майданчиках загальною площею понад 112 000 м². Наші офіси працюють по всьому світу, а наші працівники, озброєні передовими технологіями  – у постійному пошуку можливостей та рішень для кожного індивідуального замовлення. We create retail new!
CREATE
Ми розробляємо, проектуємо, випускаємо нові продукти, створюємо кастомізовані проекти та рішення під ключ. Унікальний стиль для кожного клієнта напрацьовують найкращі спеціалісти, інженери та дизайнери, об`єднані в один із найбільших R&D парків у Європі. Вони перетворюють мрії на реальність, вони готові втілити у життя найсміливіші ідеї! 


RETAIL
Ритейл сьогодні змінюється надзвичайно стрімко, але ми створюємо тренди і пропонуємо продукти, які не просто вирізняють нас на ринку, але змінюють ритейл-мислення в цілому. Ми досягаємо бажаних висот в ритейлі, тому що постійно вдосконалюємо виробничі процеси, ефективно використовуємо ресурси, мінімізуємо втрати завдяки найкращим практикам філософії бережливого виробництва. 


NEW
Modern-Eхро Group — це компанія, яка експериментує з ідеями, вивчає передові технології, тестує рішення та пропонує нове.  Ми працюємо з програмним забезпеченням і створюємо ефективні IT-продукти майбутнього.
  +38 (0332) 78-95-00, 0 800 21-90-00
Список партнеров