+38 (067) 567-18-54

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

Chillventa 2018

           Сhillventa - найбільша виставка сучасного обладнання та технологій у холодильній галузі!

https://www.chillventa.de

NurembergMesse Representative for
Estonia| Latvia| Lithuania| Belarus| Ukraine| Georgia

tel. 370 5 233 45 36 //370 670 650 01
info@sdc.lt

Vilnius Lithuania

Chillventa 2018: найкраще у сучасних технологіях штучного холоду

    Раз на два роки у виставковому центрі Нюрнберга проводиться світова подія у галузі штучного холоду - Chillvena!!! На виставці представлене все, що стосується обладнання та технологій охолодження, вентиляції та теплових насосів.

    З року в рік іноваційні цикли у оновленні систем охолодження стають все коротшими. Сотні фахівців вирішують одне й те саме питання: як за всим слідкувати та не відстати від життя? Самий найкращий засіб - взяти участь чи відвідати Chillventa2018 у Нюрнебргі. Саме ця виставка збирає найкращі зразки нової техніки, пропонує останні тенденції розвитку галузі та, найголовніше - дає унікальну можливість прямого обміну досвідом та думками десятків експертів, виробників та постачальників з усього світу.

     Як відомо, прем'єра проекту сталася рівно 10 років тому, у 2008 році. Сьогодні ця подія по праву враховується однією з ключових подій у світовій індустрії климатичної техніки.

     Останні показники виставки говорять про це більш ніж вагомо: 981 експонент та 32 тисячі відвідувачів з 110 країн, при цьому 67% експонентів та 56% гостей приїхали з-за кордон.

      Цифри статистики підтверджують результати опитування: 96% експонентів вели перемови з представниками самих важливих (з їх точки зору) цільових груп фахівців, 93% встановили нові ділові зв'язки, 87% очикують значний рост бізнесу.

     Майбутня виставка відкриє двері у Нюрнбергу з 16 по 18 жовтня 2018 року. Очікується близько 1000 експонентів, серед яких будуть і українські компанії.

      За день до виставки, 15 жовтня, пройде міжнародний конгрес Chillventa CONGRESS. Питан для обговорення зібралось чимало: Як підвищити ефективність теплових насосів? Що діється на ринку холодагентів, не впливаючих негативно на довколишне середовище? Які перспективи розвитку холодильного, кліматичного та вентиляційного обладнання, та яким чином ці види техніки будуть впливати та доповнювати одне одного? Та, найголовніше: як виробники на практиці забезпечать вимоги енергетичної ефективності, екологічної безпеки та стійкого розвитку суспільства - саме ці завдання, за думкою експертів, сьогодня стають діючою силою створення любого виду промислового обладнання.

     Відповіді на ці та багато інших запитань готують не тільки експерти для виступів на конгресі, а і учасники виставки, причому не на словах, а на справі - саме вони продемонструють найширший спектр сучасного обладнання та технологій.

    Ділова програма виставки вже опублікована - з нею можна ознайомитись на сайті : https://www.chillventa.de


  tel. 370 5 233 45 36 //370 670 650 01
Список партнеров